loading...

SON DAKİKA..Ünlü Çift Boşandı..ŞOK Olacaksınız..!

SON DAKİKA..Ünlü Çift Boşandı..ŞOK Olacaksınız..!

SON DAKİKA..Ünlü Çift Boşandı..ŞOK Olacaksınız..!SON DAKİKA..Ünlü Çift Boşandı..ŞOK Olacaksınız..!

SON DAKİKA..Ünlü Çift Boşandı..ŞOK Olacaksınız..!SON DAKİKA..Ünlü Çift Boşandı..ŞOK Olacaksınız..!

Ve beklenen boşanma gerçekleşti. Son zamanlarda eski manken Demet Şener ile eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay’ın evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaşıyordu. Demet Şener ile İbrahim Kutluay’ın arasını başka bir kadın açmıştı.

. İbrahim Kutluay, evli olduğu halde yasak bir aşk yaşıyordu. İbrahim Kutluay’ın kendisini başka bir kadınla aldattığını ispat ettikten sonra eski milli basketbolcuyu evden kovan Demet Şener, artık özgür. Ünlü çift, İstanbul A14. Aile Mahkemesi’nde şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşandı. Böylece 13 yıllık birliktelik tek celsede sona ermiş oldu.

Demet Şener ‘Evlilik birliğinin temelinden sarsılmasını’ ve ‘aldatıldığını’ ileri sürerek Ekim 2016’da boşanma davası açmıştı. Taraflar arasında çekişmeli olarak görülen davanın bugün görülen karar duruşmasına eski manken avukatlarıyla birlikte katıldı. İbrahim Kutluay’ı ise avukatları temsil etti.

İbrahim Kutluay, eski eşine 1 milyon 300 bin TL tazminat, boşanma davası kesinleşinceye kadar aylık 13 bin lira tedbir nafakası, çocukların aylık 7 bin TL nafaka ödeyecek. Çocukların velayeti ise anne Demet Şener’e verildi.

Demet Şener ile İbrahim Kutluay 2005 yılında Çırağan Sarayı’nda gerçekleşen görkemli düğün töreniyle dünyaevine girmişti. Çiftin İrem ve Ömer adında iki çocukları var!

Demet Şener verdiği bir röportajda, çok zor zamanlar geçirdiğini belirterek “Yerlerde sürünerek ağladığım günler oldu.” ifadelerini kullanmıştı.

Demet Şener, yasak aşkının fotoğrafını kendisine Edvina Sponza’nın gönderdiğini söylemişti. İşte İbrahim Kutluay ile sosyetik güzel Edvina Sponza ile olan fotoğrafı…

Duruşma çıkışı açıklama yapmayan Demet Şener, “Dosyada yayın yasağı olduğu için açıklama yapmak istemiyorum, çok şükür bitti” dedi.

Demet Şener, avukatı Aslı Hatemi ile dava sonrası Nişantaşı’nda görüntülendi. Birlikte yemek yiyen Şener ve Hatemi, daha sonra kararı kutlamak için Fenix’e gitti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ